EĞLENCE

Eğlenecek ve iyi vakit geçirecek yer mi arıyorsunuz? Kuzey Kıbrıs, her şeye sahip: bowling, karaoke geceleri, sinemalar…

DOĞA

Beşparmak Sıradağlarından Akdeniz’in masmavi sularına kadar büyük bir alan ve bu alanda yapılacak çok şey bulunmaktadır.

GECE HAYATI

Arkadaşlarınızla sessiz bir barda sohbet etmeyi mi yoksa partiyi mi tercih edersiniz? Kuzey Kıbrıs her şeyi size sunuyor.

YİYECEK & İÇECEK

Yerel balık restoranlarından geleneksel tavernalara kadar burada deneyeceğiniz çok fazla şey bulunmaktadır.

YAPILACAK ŞEYLER

Kuzey Kıbrıs’ta yapacak bir şeyler mi arıyorsunuz? Macera, açık hava etkinlikleri, Kıbrıs yemeklerini denemek için yerler ya da eğlence arıyorsanız, tüm bunları Kuzey Kıbrıs’ta bulabileceğiniz için şanslısınız.

AT BİNİCİLİĞİ

ATA BİNDİĞİNİZ GER GÜN İYİ BİR GÜNDÜR
Royal Riding Club’ta ata binin ve rahatlayın

Güzel Kıbrıs Adası’nda, at sırtında kıyı şeridini gezerek ve denize karşı güneşin batışını izleyerek unutulmaz anlar yaratmanız çok kolaydır.

Kuzey Kıbrıs’taki birçok at binicilik klüplerinde, var olan at binicilik yeteneklerinizi geliştirebilir ya da at biniciliğinin verdiği heyecanı deneyimleyerek, yeni başlayan olarak at binmeyi öğrenebilirsiniz.

Şanslısınız ki, ana ofis binamızın arkasında, Sea Life projemizin yanında konumlanan Royal At binicilik Klubümüz yer alıyor. Klüp, safari ve deniz turları, biniclik kursları, fayton gezintileri ve küçük çocuklar için padok sörfü gezileri sunmaktadır.

Bir adalı için temel unsurlar

Yemek

Yiyecek, içecek ve tabii ki kahve

Kuzey Kıbrıs’ta yemek yemek istediğiniz zaman, çok çeşitli restoran ve mutfak alternatiflerine sahip olduğunuzu duymak size memnun edecektir. Örnek olarak, çok çeşitli seçkin menüler sunan oteller, en iyi Kıbrıs mutfağını sunan geleneksel Kıbrıs restoranları, çocuklarınızla birlikte yemek yiyebileceğiniz aile restorantları, kaliteli yemek ve şarap sunan alakart mekanlar, fast food yerleri ve daha niceleri bulunabilir.

Kuzey Kıbrıs’ta, yemek yiyebileceğiniz çeşitli yerlerin yanı sıra, çok sayıda kafe ve kahve mekanları da bulmak mümkündür. Kahve, Kıbrıs halkı için önemli bir yer tuttuğu için bahsetmeden geçemeyiz.

Sizler için özenle seçtiğimiz yiyecek, içecek ve kahve yerlerine bir göz atın. (Ayrıntılar için resimlerin üzerine tıklayın

Restoranlar Listesi